Aug 12, 2017 17:00 Europe/Sarajevo
  •  Engleska premijer liga

SAHARTV - Nakon jučerašnjeg spektakla na Emiratesu, gdje je Arsenal u ludoj završnici s 4:3 savladao Leicester, dosta uzbudljivo bilo je i u duelu Watofrda i Liverpoola.

Gosti su gubili na poluvremenu 2:1, ali su na kraju prokockali pobjedu. U osmoj minuti Okaka je doveo Watford u vodstvo, ali je u 29. minuti Sadio Mane poravnao na 1:1.

Samo tri minute kasniije, domaćin opet vodi, ovaj put golom Doucourea.

Nastavak donosi puno bolju igru gostiju, koji u svega 120 sekundi postižu dva gola i dolazi do preokreta, ali ne i do pobjede.

Prvo je Firmino u 55. minuti realizirao penal, a u 57. minuti je isti igrač asistirao Salahu koji donosi Redsima slavlje, no u nadoknadi Watford stiže do 3:3 nakon gužve.

Britos se najbolje snašao i razočarao goste iz Liverpoola. Liverpool i ove sezone igra lijep i efikasan nogomet, pa će izabranici Jurgena Kloppa ponovo biti među favoritima za sami vrh tabele, no ovakvi kiksevi definitivno im se ne smiju dešavati.